Gyurcsány fogta a kis számológépét, és kiszámolta, hogy Ukrajna háborúban tartása havi 2900 forintba került eddig

Ezek a kérdések stratégiai gondolkodást igényelnek, aminek a képességével az ellenzék szemmel láthatóan nem rendelkezik.

Ezek a kérdések stratégiai gondolkodást igényelnek, aminek a képességével az ellenzék szemmel láthatóan nem rendelkezik.
A régi elitek azonban mindent megtesznek, hogy konzerválják a hatalmuk alapját képező világképet; a hálózatuk és annak hazai ágensei magasabb fokozatba kapcsolnak, hogy megállítsák a változást.
Vagyis azt üzeni Brüsszel, hogy legfeljebb 5 évünk van a „nagy háborúig”.
„A transzatlanti védelmi együttműködés erősebbé teszi a szövetséget” – jelentette ki nemrég Marco Rubio amerikai külügyminiszter.
És ez még csak a kezdet! – írja Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
A TEK munkatársai három és fél órával a levél elküldése után elfogták a férfit, aki akkor tekintett volna el a mészárlástól, ha 11 milliárd forintot átutalnak a számlájára.
Ezúttal három fegyverkereskedőt sikerült lekapcsolni, de a probléma nem oldódott meg.
A költségvetési bizottság hagyta jóvá a kölcsönt, a bukott külügyminiszter tapsol, szerinte Berlin irányt mutat Európának.
Vihart kavart Kaja Kallas terve.
Attól félnek, ha Trump Ukrajnát védtelenül hagyta, majd Európával is ezt teszi. Az Euractiv viszont egy ennél is kellemetlenebb hírrel szolgált.
Egyes európai vezetők azonban továbbra is megerősített amerikai támogatásban reménykednek, Andrzej Duda lengyel elnök felszólította Trumpot, telepítsen amerikai atomfegyvereket Lengyelországba.
Mindegy is, hogy közölték-e Brüsszelpetyával, hogy az ő neve is ott díszeleg majd a szöveg megalkotói között, felsorolták azokat, akik mindig is a háborús uszítók sleppjébe tartoztak.
A jegyzőkönyvek nyilvánosak, reméljük, legalább ezeket nem próbálják meg letagadni.
Bár a háború lezárásának reménye már a levegőben van, az EU továbbra is vakon önti milliárdjait a konfliktusba, és erőlteti Ukrajna uniós csatlakozását, fittyet hányva a gazdasági realitásokra.
Lengyelországon keresztül újra megindult a fegyverek szállítása Ukrajnába.
Kiss Rajmunddal, az MCC Diplomáciai Műhelyének vezetőjével elemezte a fejleményeket Kacsoh Dániel.
Amerika nélkül tehetetlen a kontinens a tekintélyes kutatóintézet jelentése szerint.
Nincs még egy ország a világon, ami annyi fegyvert venne, mint Ukrajna.
Ezek ezt remélik, hogy ezáltal meg tudják őrizni a balos, globalista hegemóniát Európában.